Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse shpërtheu në lot Buci? (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 19:15

Çifti i vetëm i shtëpisë, Adri dhe Iliriana kanë shprehur talentin e tyre në këndim që prej futjes në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

E tanimë nuk është diçka e re që ata t’i emocionojnë banorët e tjerë me këngët që ata zgjedhin për t’i interpretuar.

Njëjtë ka ngjarë edhe në pasditen e sotme, kur derisa çifti po këndonte një këngë të Motrave Mustafa, Buci ka nisur të lotojë.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.