“Pse po më provokon?”, Gresa godet Andin në të pasme (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Pse po më provokon?”, Gresa godet Andin në të pasme (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 18:35
Gresa

Gresa e ka goditur Andin në të pasme sot derisa ishin në ambientet e brendshme të shtëpisë më të madhe në vend.

Pas kësaj, Andi është shprehur se është ndjerë i provokuar nga Gresa. Ai i ka kërkuar banores së Big Brother Vip Kosova t’ia bëjë të njëjtën gjë.

“Pse po më provokon? E sheh që ti vetëm provokon”, ka thënë Andi.

Ndërsa Gresa është shprehur: “Unë bën ti jo, çfarë ka keq këtu?”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.