"Pse po flet kot?", përplasen Andi me Julianën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Pse po flet kot?”, përplasen Andi me Julianën (VIDEO)

NULL NULL
15.02.2023 14:06

Andi dhe Juliana kanë debatuar sot lidhur me një ‘prank’ që ishte bërë më herët në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova nga çifti Alisa dhe Urim.

Andi i tha se Juliana është në mesin e njerëzve që nuk i pëlqen shakatë e tilla.

Ndërsa, Juliana e kundërshtoi duke i thënë: “Pse po flet kot?”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.