Pse nuk duhet të largohemi nga Kosova? Përgjigjet Artani (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse nuk duhet të largohemi nga Kosova? Përgjigjet Artani (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 23:50

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani në ‘podcastin’ e sotëm ka zbuluar disa prej arsyeve, që pse sipas tij, nuk duhet që Kosova të braktiset.

Artani ka thënë se vet ekzistenca e republikës së Kosovës si dhe rinia e zgjuar e punëtore, janë vetëm disa prej arsyeve se pse jeta në vendlindja ia vlen.

“Nëse kthehemi në kohë prapa dhe e mendojmë se kemi qenë në okupim dhe sa e vështirë ka qenë, tash kanë ndryshuar gjërat për të mira dhe ke plot rini që në Kosovë janë shumë të zotë,  dhe që kanë krijuar biznese të veta e që ngadalë po rriten”, ka thënë Artani pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.