Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse Gania i tha Edonës “mos më tradhto”? (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 10:02

Gania Gërmia ka kërkuar nga Edona të mos e tradhtojë.

Ai këtë ia kërkoi gjatë darkës pas natës Prime, kur i tha se duhet të bëjë si në fillim kur të dy rrinin bashkë, njofton Klankosova.tv.

Edona ia premtoi që s’do ta tradhtojë dhe do të veprojë si në fillim.

Ndiqni videon.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.