Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse Edona u dënua nga “Vëllai i Madh”? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 12:21

Gongu ka rënë në shtëpi për Edonën.

Ajo është dënuar pasi sipas asaj që dëgjohet në video, ajo ka folur në gjuhën gjermane, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon për më shumë detaje.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.