Pse Dua Lipa shkoi befasishëm në Tiranë? (FOTO)

Pse Dua Lipa shkoi befasishëm në Tiranë? (FOTO)

NULL NULL
2 months më parë

Dua Lipa ka udhëtuar drejt Tiranës, me familjen dhe të dashurin e saj Anëar Hadid.

Ajo sot u takua me Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, dhe kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Nga ky i fundit, ajo pranoi targa me emrin e saj, njofton Klankosova.tv.

Por pse Dua shkoi befasishëm në Tiranë.

Ajo nuk bëri asnjë paralajmërim në rrjete sociale për të treguar se po fluturon drejt Shqipërisë. Madje, Dua ndodhet në Tiranë nga mbrëmë.

Kjo u bë e ditur nga një postim i saj i bërë dje në Twitter, ku shihet me kostum ngjyrë portokalli, me të cilat ishte e veshur në takim me Ramën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)