Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse Buci është lojtar i dobët sipas Shqipës? (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 16:50
shqipja

Shqipja ka folur me disa nga banorët për lojën e disa të tjerëve.

Ajo ka komentuar edhe lojën e Albës, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkohë, Shqipja ka folur edhe për Bucin dhe se çka ka thënë, mund ta shihni në videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.