Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Pse ata nuk i’u kundërvihen banorëve të tjerë?”, përgjigjet çifti  (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 22:55
Adri

Pyetja e radhës për Ilirianën dhe Adrin ishte pak thumbuese.

“Pse i’u duket gjithçka në rregull në shtëpi, edhe kur banorët i’u kundërvihen?”, u pyetën ata anonimisht.

“Nuk është që shumë persona na u kanë kundërvënë, të paktën ashtu e kemi parë ne”, është përgjigjur Iliriana.

E Adri tha se “me siguri nuk ka qenë diçka aq serioze sa me i’u kundërvu ne”.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.