Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse Albës i ngeli hatri me Blerandon? (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 10:24
ALBA

Albaës i nga ngelur pak hatri me Blerandon.

Kjo pasi në një moment Blerando ka thënë t’ia lirojë shtratin, dhe këtë deklaratë e stërzmadhoi më tepër Buci, njofton Klankosova.tv.

Alba pak e inatosur më pas i thotë Blerandos se nuk meriton t’ia pranojë përqafimet.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni më shumë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.