PSD-ja hedh mjete piroteknike në drejtim të qeverisë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PSD-ja hedh mjete piroteknike në drejtim të qeverisë (VIDEO)

NULL NULL
25.03.2023 14:43

Ka filluar protesta e Partisë Socialdemokrate të Kosovës, për të kundërshtuar marrëveshjen e Ohrit.

Ata kanë hedhur mjete piroteknike në drejtim të qeverisë, duke krijuar kështu tym të madh.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet e Klan Kosovës:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.