Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Protestuesit në Londër kërkojnë armëpushim në Gaza (FOTO)

NULL NULL
21.02.2024 20:45
Protestuesit në Londër kërkojnë armëpushim në Gaza
Protestuesit në Londër kërkojnë armëpushim në Gaza

Në Londër, deputetët po përgatiten të votojnë nëse do të bëjnë thirrje për një armëpushim në Gaza – por ngjarjet në Dhomën e Komunave janë prishur plotësisht në atë që Sophy Ridge e përshkroi si “një natë kaosi dhe tërbimi”.

Këto pamje janë bërë jashtë Parlamentit pak kohë më parë, ku shfaqen protestuesit që u bëjnë thirrje deputetëve të votojnë pro thirrjes për armëpushim.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.