Protesta e futbollistëve të Malishevës dhe ndërhyrja (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Protesta e futbollistëve të Malishevës dhe ndërhyrja (VIDEO)

NULL NULL
nga Naim Selmani 06.05.2023 18:03

Futbollistët e Malishevës kanë protestuar te gjyqtari kryesor pas përfundimit të ndeshjes ndaj Dukagjinit pasi pretenduan që nuk iu dha një ndërhyrje e palejuar.