Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prokuroria kërkon që Enca të kthehet në burg

NULL NULL
19.09.2023 15:25
Enca

Prokuroria e Tiranës është ankuar ndaj vendimit të gjykatës që e liroi kqngtarën Ruenca Haxhiaj (Enca).

Ajo kishte qëndruar në burgim për dy ditë, pasi në banesën e saj i gjetën kanabis.

Organi i akuzës kërkon që këngëtarja të rikthehet në qeli, teksa hetohet për kultivimin e pesë bimëve kanabis në ballkonin e vilës së saj në Lundër.

Sipas mediave shqiptare, ajo gjatë seancës nuk foli por kishte deklaruar se ishte përdoruese e kanabisit, përcjell Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.