Profil i Ky-Mani Marley realizuar nga Klan Kosova - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Profil i Ky-Mani Marley realizuar nga Klan Kosova

NULL NULL
02/06/2015

Djali i legjendës së reggae në një intervistë për Klan Kosovën, tregon për muzikën e tij.

Ky-Mani Marley gjithashtu flet për fëmijërinë dhe për babain e tij – Bob Marley.

Kjo është hera e dytë që këngëtari xhamajkian vjen në Prishtinë.

Intervistën e realizoi Kron Sadiku.