Profesori norvegjez uron shqiptarët për 28 nëntor me fotografi të rrallë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Profesori norvegjez uron shqiptarët për 28 nëntor me fotografi të rrallë

NULL NULL
28/11/2021

Kenneth Andresen, i cili është profesor i medias, ka publikuar një fotografi të rrallë të flamurit kuq e zi, për nder të 28 Nëntorit.

Ai ka shërbyer në Kosovë gjatë vitit 1999, ndërsa njihet si grumbullues i fotografive dhe kartolinave nga Kosova.

Fotografia që ai e ka postuar daton pikërisht, sot 22 vjet më parë në Prishtinë shoqëruar me urimin për festën e Flamurit.