Problemet e një diete - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Problemet e një diete

NULL NULL
16/06/2015

Ju jeni të shqetësuar për shkak të peshës tuaj së rëndë që keni shtuar kohën e fundit.

Pavarsisht të gjitha sakrificave që ju bëni duke mos ngrënë çokollata, akullore, hamburger, djathra Cola prapë pesha juaj qëndron e njejtë transmeton Klan Kosova.

Ja arsyet:

Ju jeni duke bërë dietë ekstrme, dhe çdo herë mendoheni pse nuk humbni peshë.

Ju edhe pse mbani dietë ndoshta nuk bëni stërvitje fizike të mjaftueshme për muskujt tuaj.

Bëni sa më shume fitness edhe nëse mbani dietë.

Ju edhe pse mbani dietën nuk e bëni atë rregullisht.

Keni ndonjë problem shëndetësorë.

Përmirësoni këto rregulla për një dietë të shëndetshme dhe nëse doni të humbni peshë, rezultatin do ta vëreni brenda 2 muajve.

klankosova.tv