Prizren: Vjehrra rrah nusen - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren: Vjehrra rrah nusen

NULL NULL
25.04.2023 22:10
policia e kosoves

Një grua dyshohet se është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj.

Rasti ka ndodhur gjatë martës në Prizren.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në Prizren Shaqir Bytyqi.

Bytyqi tha se viktima është dërguar për trajtim mjekësor, e cila nuk kishte lëndime të rënda.

“Ankuesja dhe e dyshuara nuk jetojnë së bashku. Është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, tha Bytyqi për Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.