Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren: Ngacmon seksualisht një femër, shoqërohet në polici i dyshuari

NULL NULL
23.05.2023 09:59
ngacmim seksual

Është shoqëruar në stacionin policor një person pasi dyshohet se të dielën në lagjen Dardania në Prizren e kishte ngacmuar seksualisht një femër.

Organet e rendit njoftojnë se me vendim të prokurorit, pasi intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.