Prizren: Kërkojnë donacione në Facebook në emër të huaj - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren: Kërkojnë donacione në Facebook në emër të huaj

NULL NULL
16/04/2020

Një person nga Prizreni ka raportuar në polici se persona të pa njohur, në emër të tij kanë hapur llogari në rrjetin social Facebook dhe kanë kërkuar donacione në emër të ankuesit.

Rasti është duke u hetuar.