Prizren, hajnat i hynë në shtëpi i vjedhin stoli ari dhe para - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren, hajnat i hynë në shtëpi i vjedhin stoli ari dhe para

NULL NULL
16/08/2019

Një person  ka raportuar në polici se dje në shtëpinë e tij në Prizren se persona të panjohur pasi kanë hapur me mjete të forta një dritare të shtëpisë kanë hyrë brenda, dhe i kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari.

Sipas raportit 24 orësh të policisë njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.