Prizren, dy familje pas një mosmarrëveshje rrahen mes veti - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren, dy familje pas një mosmarrëveshje rrahen mes veti

NULL NULL
17/08/2019

Në Prizren, dje dy familje janë rrahur në mes vete pas një mosmarrëveshje, të përfshira ishin pesë burra dhe dy gra.

Të lënduar janë të dyshuarit dhe një grua (viktimë) të cilët  kanë pranuar tretman mjekësor

Sipas raportit 24 orësh të policisë të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy janë dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.