Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren, burri lëndon tre gishtat me sharrë elektrike derisa ishte duke punuar

NULL NULL
22.02.2023 09:51

Një burrë në Prizren ka lënduar tre gishta me sharrë elektrike derisa ishte duke punuar.

Viktima është duke u trajtuar në Spitalin e Prizreni teksa policia ka nisur hetimet për këtë rast, njofton Klankosova.tv.

“Lagjja Dardania, Prizren 21.02.2023 – 10:25. Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar me një sharrë elektrike i ka lënduar tre gishta, viktima është duke u trajtuar në spitalin e Prizrenit. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet” thuhet në raportin e policisë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.