12:14, 22 Nëntor 2019

Të enjten janë arrestuar tre burra në Prizren për shkak të dyshimit se kishin kanosur një person si dhe kishin uzurpuar pronën e tij.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë