Prizren: Arrestohen babë e bir - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren: Arrestohen babë e bir

NULL NULL
11/01/2020

Në Prizren është arrestuar një person pasi që gjatë bastisjes në shtëpinë e tij së bashku me të birin kishin sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë.

Zyrtarët policorë të lënduar si dhe të dyshuarit kanë marrë tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari (pronari i shtëpisë) është ndaluar në qendrën e mbajtjes, ndërsa i dyshuari tjetër (djali i tij) është dërguar në zyrat e njësisë së antidrogës për veprën penale: Posedim i paautorizuar i substancave narkotike.