16:00, 17 Shtator 2019

Nick Jonas festoi ditëlindjen e 27-të dhe bashkëshortja e tij Priyanka Chopra, shkroi një mesazh të ëmbël për të.

Aktorja 37 vjeçare ndau një video të momenteve të tyre.

“Drita e jetës sime. Çdo ditë me ty është më e mirë se e fundit. Ti meriton gjithë lumturinë në botë. Faleminderit që ishe njeriu më bujar dhe i dashur që kam takuar ndonjëherë. Faleminderit që je i imi. Gëzuar ditëlindjen. Të dua”, shkroi ajo.

Konkurs Pune

Lexo më shumë