Pritje të gjata në Merdare dhe tek Dheu i Bardhë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pritje të gjata në Merdare dhe tek Dheu i Bardhë

NULL NULL
17/08/2019

Në kohën kur të gjithë mërgimtarët kanë nisur të kthehen në vendet ku jetojnë dhe punojnë – janë krijuar kolona jashtëzakonisht të gjata.

Pritje të gjata në këto orë ka sidomos në pikën kufitare ne Merdare dhe tek Dheu i Bardhë.

Në Merdare duhet të prisni rreth katër orë për të dalë nga në Kosovë, ndërsa tek Dheu i Bardhë rreth dy orë. Në pikat tjera kufitare pritjet janë më të vogla, njofton Klan Kosova.

Këto të dhëna janë përditësuar para 15 minutash nga Qendra Kombëtare për Menaxhimi Kufitar.

klankosova.tv