Pritet të zhvillohet ndeshja e futbollit midis Kosovës dhe Azerbajxhanit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pritet të zhvillohet ndeshja e futbollit midis Kosovës dhe Azerbajxhanit

NULL NULL
07/09/2018

Kombëtarja e futbollit të Kosovës pritet të luajë  sot në ora 18:00 kundër skuadrës së Azerbajxhanit  në Stadiumin Olimpik të Bakut.

Kombëtarja kosovare ka arritur të enjten në Baku të Azerbajxhanit për të zhvilluar ndeshjen e Ligës së Kombeve.

Pas kësaj ndeshje skuadra kosovare pritet të luajë me Ishujt Faroe, njofton Klan Kosova.

Federata e Futbollit të Kosovës nëpërmjet një postimi në llogarinë e Facebook-ut i ka njoftuar tifozët e futbollit për vendin dhe orën kur do të zhvillohet kjo ndeshje.