Pritet hiti nga Madonna dhe Minaj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pritet hiti nga Madonna dhe Minaj

NULL NULL
16/06/2015

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, përmes një postimi në Instagram ka paralajmëruar videoklipin e saj të ri të këngës Bitch I’m Madonna, në bashkëpunim me reperen Nicki Minaj, transmeton Klan Kosova.

Pjesë e videoklipit si duket do të jenë edhe këngëtaret: Katy Perry, Beyonce, Miley Cyrus dhe Rita Ora.

“Videoklipi po vjen së shpejti! Vetëm po mundohemi ta bëjmë atë sa më perfekt për ju”, ka shkruar Madonna.

madonna