Prishtinë: Plagoset me thikë një person, arrestohen dy të dyshuar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë: Plagoset me thikë një person, arrestohen dy të dyshuar

NULL NULL
03.12.2021 20:09

Një person ka mbetur i plagosur me thikë, pas një përleshjeje fizike që ndodhi mes disa personash në lagjen Dardania në Prishtinë, gjegjësisht afër nënkalimit.

Viktima është marrë nga ekipet emergjente dhe është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa policia njofton se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy persona të dyshuar, ndërkohë që hetuesit policorë kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij rasti.