Prishtinë: Një person kapet duke hedhur mbeturina me traktor (VIDEO)

Prishtinë: Një person kapet duke hedhur mbeturina me traktor (VIDEO)

NULL NULL
6 days më parë

Një person është kapur duke hedhur mbeturina me traktor në rrugë.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë dërguar pamje të rastit në fjalë.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, derisa ka pasur një debat mes personit i cili ka hedhur mbeturina dhe atij që e ka filmuar ngjarjen.

Ky i fundit ka thënë se rastin do ta dërgojë edhe në polici.

Mëposhtë ndiqeni VIDEON: