Prishtinë: Një grua rrahet nga bashkëshorti dhe nëna e saj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë: Një grua rrahet nga bashkëshorti dhe nëna e saj

NULL NULL
05.02.2023 11:20

Një grua në Prishtinë është rrahur nga bashkëshorti dhe nëna e saj.

Policia njofton se gruaja ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, përcjell Klankosova.tv.

Tutje, bëhet e ditur se në lidhje me këtë rast janë arrestuar dy të dyshuarit.

“Viktima femër kosovare, ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar, dhe nëna e saj e dyshuara femër kosovare. Si pasoj viktima ka pësuar lëndime trupore  dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Lidhur me rastin dy të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.