Prishtinë: Një burrë e bën për mjekë policin në stacionin policor, më pas lirohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë: Një burrë e bën për mjekë policin në stacionin policor, më pas lirohet

NULL NULL
01.04.2023 08:51
Policia

Një burrë është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor, teksa ndodhej në stacionin policor.

Zyrtari policor ka pësuar lëndime dhe më pas është trajtuar në spital.

Ndërkohë, burri që sulmoi policin, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mesditën e së premtes, në stacionin e policisë në rrugën “Andrea Gropa”. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.