Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë: Nënat grinden, djemtë rrihen

NULL NULL
10.06.2023 10:11
policia arrestim
policia arrestim

Dy persona janë përfshirë në një rrahje në Prishtinë, të enjten rreth orës 22 e 30, pasi nënat e tyre u grinden në mes vete.

Sipas policisë, dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Viktima femër  kosovare, ka raportuar se  pas një  mosmarrëveshje  me të dyshuarën  femër kosovare, ka ardhur deri te përleshja e dy djemve të tyre, të dyshuarve  meshkuj kosovarë. Në këtë rast lëndime të lehta merr edhe dëshmitarja femër kosovare. Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuarit dhe pas intervistimit  me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.