Prishtinë, lëndohet çiklisti pas përplasjes në një makinë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë, lëndohet çiklisti pas përplasjes në një makinë

NULL NULL
18/04/2020

Sot gjatë ditës ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë, ku si pasojë një çiklist ka mbetur i lënduar.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Bajram Krasniqi.

“Aksidenti ka ndodhur në mes një veture dhe një çiklisti, si pasojë e aksidentit është lënduar çiklisti”.

klankosova.tv