Prishtinë: Djali e kanos nënën e tij, përmes telefonit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë: Djali e kanos nënën e tij, përmes telefonit

NULL NULL
05.03.2023 09:53

Një nënë në Prishtinë është ankuar në polici për djalin e saj, pasi që e njëjti dyshohet se e ka kanosur dhe ofenduar atë, përmes telefonit, me mesazhe.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prishtinë  26.02.2023 – 12:50. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar (djali i saj), përmes telefonit me mesazhe e kishte ofenduar dhe  kanosur. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS