Prishtinë, brenda një dite ndodhin dy vjedhje në objekte fetare - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë, brenda një dite ndodhin dy vjedhje në objekte fetare

NULL NULL
18/08/2019

Të shtunën është raportuar për dy vjedhje në objekte fetare në Prishtinë.

Raportohet se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda objekteve fetare (xhamive) dhe kanë vjedhur nga kasaforta, para të gatshme.

klankosova.tv