Prishtinë, arrestohet një grua pasi ka ushtruar dhunë ndaj një fëmije - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë, arrestohet një grua pasi ka ushtruar dhunë ndaj një fëmije

NULL NULL
27.03.2023 08:40

Një person është arrestuar në Prishtinë të dielën, pasi kishte ushtruar dhunë psikike ndaj një fëmije.

Në raportin e policisë thuhet se pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.