13:18, 2 Gusht 2020

Të premten rreth orës 21:25, janë arrestuar gjashtë persona në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë, pasi që dyshohet se të njëjtit janë rrahur mes vete dhe si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore i cili ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK.

Në rrahje dyshohet të jetë përdorur një mjet i mprehtë (thikë), njofton Klan Kosova.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë