Prishtinasi gjuan me armë në drejtim të djalit të hallës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinasi gjuan me armë në drejtim të djalit të hallës

NULL NULL
09/08/2022

 Një grua ka raportuar në polici se të hënën rreth orës tetë, biri i saj ka shtënë me armë zjarri në drejtim të djalit të hallës së tij, por që fatmirësisht nuk e ka qëlluar.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë sekuestruar 13 fishekë, një gëzhojë dhe një mulli për bluarje të narkotikëve.

I dyshuari gjendet në arrati.