Prishtina pas disa muajsh mungese do të luajë në “Fadil Vokrri” - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtina pas disa muajsh mungese do të luajë në “Fadil Vokrri”

NULL NULL
31.03.2023 00:18
Fadil Vokrri

Klubi futbollistik Prishtina do të luajë në shtëpi pas disa muajsh.

Skuadra nga kryeqyteti i Kosovës do ta pres në “Fadil Vokrri” Trepçën 89-të.

Ndeshja e 27-të e Albi Mall Superligës, do të luhet më 1 prill, nga ora 15:00.

Arsyeja e moslojës në këtë stadium ishte gjendja e rënduar e fushës, si dhe po bëhej gati për lojët e kombëtares së Kosovës/ Klankosova.tv