Prishtina në epërsi ndaj Ballkanit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtina në epërsi ndaj Ballkanit

NULL NULL
05.03.2023 14:19

Prishtina ka kaluar në epërsi ndaj Ballkanit, në kuadër të xhiros së 23-të të Superligës së Kosovës.

Golin e epërsisë e ka shënaur Bujar Pllana, në minutën e 51’.

Ndeshja po transmetohet në Klan Kosova dhe Artmotion.