Prishtina ndez dritat festive për 2023 (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtina ndez dritat festive për 2023 (VIDEO)

NULL NULL
14.12.2022 18:08

Në Prishtinë sonte janë ndezur dritat festive të fundvitit.

Anise kohë me të reshura, atmosferë e këndshme ka mbizotëruar në hapësirat, ku dhe është hapur për qarkullim tashmë edhe sheshi i ri i dekoruar edhe me tregun festiv, përcjell klankosova.tv.

Për më shumë shihni momentin kur Prishtina ndriqohet me dritat festive për 2023.

https://youtu.be/a6w6JvM1Qcg