Prishtina me skulpturë nalli - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtina me skulpturë nalli

NULL NULL
15/06/2015

Sot do të vendoset skulptura në formë të nallës, e punuar nga druri dhe metali në parkun e qytetit në lagjen Dodona të Prishtinës.

Vendosjen e saj do ta bëj drejtoresha e kulturës në komunën e Prishtinës, Saranda Bogujevci.