Prishtina-Llapi, formacionet zyrtare

Prishtina-Llapi, formacionet zyrtare

NULL NULL
2 months më parë

Prishtina do të luajë me Llapin, në kuadër të javës së nëntë në Superligën e Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 13:00.

Kampioni aktual nuk e ka nisur mirë dhe do t’i kërkojë tre pikët, ndërsa Llapi gjendet në pozitën e fundit në tabelë dhe do të kërkojë fitoren që të largohet nga zona e rrezikshme. /KlanKosova.tv./

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare:

Prishtina:

Llapi: