23:05, 1 Dhjetor 2019

Komuna ka vendosur që t’i ndez dritat dekorative nëpër sheshet e Prishtinës për festat e fundvitit.

Për shkak të gjendjes së jashtëzakonshme në Shqipëri, sivjet Komuna ka bërë ndriçimin dekorativ të kryeqytetit pa ceremoni, njofton Klan Kosova.

Kujtojmë se të martën rreth orës 03:55, disa zona të Shqipërisë u goditën nga një tërmet i fuqishëm, ku si pasojë 52 persona kanë humbur jetën dhe mbi 600 të tjerë kanë pësuar lëndime trupore.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë