Prishet miqësia e ish-banoreve të BBVK-ës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishet miqësia e ish-banoreve të BBVK-ës (VIDEO)

NULL NULL
26.03.2023 22:54
Mbresa Melisa

E kaluara e ka dëshmuar që në formate reality, po aq, në mos më interesant se çka ka ndodhur para kamerave është ajo që pason përtej tyre.

Sezoni i parë i Big Brother VIP Kosova pati një vlug ngjarjesh që çuan në krijimin e miqësive e dashurive.

Ato janë duke kaluar testin jashtë.

E një prej këtyre miqësive duket të mos e ketë pasur jetën e gjatë.

Fjala është për shoqërinë mes Mbresës dhe Melisës të cilat duket të mos jenë shoqe të ngushta sikur brenda shtëpisë.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm i rubrikës ‘E vërtetë, e pavërtetë’. /Prive.al/

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

lajme të ngjashme