Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prindërit surprizojnë Lumbardhin për ditëlindjen e tij (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:02

Befasitë sonte nuk patën të ndalur në natën e ditëlindjes së Lumbardhit.

Ai pos që e fitoi bashkë me Albyn sfidën e Comodita Home, atij erdhi edhe një suprizë nga prindërit e tij.

Ata të dy e panë performancën e tij në Klan Arena dhe e përqafuan e i uruan ditëlindjen.

Ky ishte një moment emocionues për të gjithë Lumbardhin e prindërit e tij, të cilët i dhanë kurajo që të vazhdojë me lojën dhe se janë krenar me të./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.