Prindërit me protestë kërkojnë hapjen e çerdheve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prindërit me protestë kërkojnë hapjen e çerdheve

NULL NULL
22/09/2022

Prindërit e fëmijëve që shkojnë në kopshtin “Gëzimi ynë” në Prishtinë kanë zhvilluar sot një protestë para qeverisë së Kosovës.

Kërkesa e tyre është hapja e çerdheve, njofton Klan Kosova.

Pas qeverisë ata do të shkojnë te zyrat e Sindikatës së Bashkuar për Arsim, Shkencë dhe Kulturë.

klankosova.tv