18:00, 20 Tetor 2019

Princi George me sa duket ka një obsesion të madh ndaj traktorëve.

Babai i tij, Princi William, zbuloi dashurinë e Princit George për automjetet bujqësore në një dokumentar të ri, njofton Klan Kosova.

William diskutoi gjithashtu se sa e rëndësishme është që “fëmijët e kuptojnë natyrën” dhe tha se “është kaq e rëndësishme të dalësh jashtë”.

Gjatë dokumentarit, Ëilliam foli me fermerin Mervyn Keeling dhe zbuloi se Princi George ka një dashuri të veçantë për traktorët.

“Unë duhet ta kisha sjellë Georgen sot; ai do ta donte traktorin absolutisht … Ai është i fiksuar”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë